x
x

Żelaznowski & Głowiński - Kancelaria Radców Prawnych

Change site language to English
Prawnicy

Mateusz Woźnik

Mateusz jest aplikantem radcowskim. Dyplom magistra prawa obronił na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie w międzyczasie odbył także dwuletni kurs w ramach Szkoły Prawa Brytyjskiego i Europejskiego, prowadzony przez wykładowców z University of Cambridge.

Pierwsze kroki w zakresie pracy z klientem i doradztwa prawnego stawiał w Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej, świadczącej bezpłatną pomoc prawną dla osób, których nie stać na profesjonalistę. Studencką fascynację prawem karnym przekuł w pracę dyplomową - analizę dekady funkcjonowania europejskiego nakazu aresztowania.

Zawodowo przekonał się ostatecznie do prawa cywilnego, a pierwsze doświadczenia w kancelarii nabywał jeszcze w trakcie studiów. Dotychczas w szczególności koncentrował się na prawie ubezpieczeń, poznał dobrze procedurę cywilną, również w praktyce procesowej.

Aktualnie Mateusz koncentruje się na prawie handlowym, szlifując jednocześnie swoje umiejętności w prawie umów.

Wielki miłośnik Wielkiej Brytanii i wszystkiego, co z nią związane, dlatego chętnie pracuje w języku angielskim. Mateusz dużą część wolnego czasu spędza z przyjaciółmi, preferuje zwiedzanie miast od dziczy, może z wyjątkiem odległych rajskich wysp, które jeszcze pozostają poza jego zasięgiem.

Skontaktujesz się ze mną

(58) 341 28 70
 

Antoniego Abrahama 17,
81-825 Sopot

 
Poprzedni prawnik Marek Żelaznowski

© 2011 Żelaznowski & Głowiński. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nasmarował keithar.com, uruchomił trybiki paweljot.