x
x

Żelaznowski & Głowiński - Kancelaria Radców Prawnych

Change site language to English
Prawnicy

Anna Zrzelska

Radca prawny, z Kancelarią współpracuje od 2007r.

Anna, jako jedyna z Kancelarii, do zawodu radcy prawnego trafiła... tylnymi drzwiami, bo po ukończeniu aplikacji sądowej, kształcącej przyszłych sędziów. Z czego jest, zresztą, dumna. W pewnym momencie życia po prostu stanowisko asystenta sędziego sądu gospodarczego i miejsce w kolejce do etatu sędziowskiego zamieniła na togę z niebieskim żabotem, żywiąc nadzieję, że zamiana ta umożliwi jej szybki i realny wpływ na rzeczywistość, o czym jak wiadomo marzy każdy młody prawnik. Nie pomyliła się. Twórczym zapędom daje upust powołując do życia nowe podmioty gospodarcze. Prócz naturalnego zacięcia do prawa cywilnego – wywodzącego się jeszcze z czasów seminarium magisterskiego w Katedrze Prawa Cywilnego WPiA Uniwersytetu Gdańskiego, a ugruntowanego podczas pracy w wydziałach cywilnych i gospodarczych sądów apelacji gdańskiej, odpowiadając na potrzeby obrotu gospodarczego, Anna zajmuje się prawem handlowym, w szczególności doradztwem podmiotom zagranicznym przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej w Polsce oraz bieżącą obsługą przedsiębiorców. Od snucia teoretycznych rozważań, woli znajdowanie praktycznych rozwiązań, upraszczających i tak skomplikowane życie przedsiębiorcy.

Od urodzenia ma silne poczucie sprawiedliwości choć, jak zdążyła się już przekonać, akurat w zawodzie jaki wybrała, nie zawsze o sprawiedliwość idzie.

Anna jest osobą aktywną i otwartą na nowe doświadczenia, zajmuje się wieloma rzeczami naraz, z równym, choć, jak przyznaje, czasem krótkotrwałym zapałem. Stała jest z kolei, jej fascynacja Stanami Zjednoczonymi Ameryki - krajem kontrastów i wielkich możliwości.

Lubi myśleć o sobie, że napisze kiedyś książkę, która nie będzie pozycją „branżową”.

Skontaktujesz się ze mną

(58) 341 28 70
 

Antoniego Abrahama 17,
81-825 Sopot

 
Poprzedni prawnik Paweł Sowiński Następny prawnik Mateusz Słowik

© 2011 Żelaznowski & Głowiński. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: keithar.com, Paweł Jurek.