x
x

Żelaznowski & Głowiński - Kancelaria Radców Prawnych

Change site language to English
Prawnicy

Kamil Lewandowski

Kamil jest adwokatem wpisanym na listę Pomorskiej Izby Adwokackiej.

Prawnikiem został kierowany jakże błędnym przeświadczeniem, iż wybrana przez niego ścieżka zawodowa obfitować będzie jedynie w wydarzenia wielce emocjonujące i pasjonujące.

Swoją karierę zawodową rozpoczął obroną pracy magisterskiej z zakresu prawa cywilnego, która stanowiła zwieńczenie jego studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W czasie studiów odbył również dwuletni kurs zwany „Szkołą Prawa Angielskiego i Europejskiego”, który prowadzony był przez wykładowców z Centrum Prawa Brytyjskiego.

Po odbytej aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, zakończonej złożeniem egzaminu radcowskiego z wynikiem bardzo dobrym, wykonywał w latach 2007 do 2010 zawód radcy prawnego. Z końcem roku 2010 podjął wykonywanie zawodu adwokata.

W swojej pracy zawodowej specjalizuje się głównie w prawie handlowym i prawie umów. Jednocześnie, posiada on również znaczne doświadczenie w prawie obrotu morskiego, a także
w prawie podatkowym oraz kompleksowej obsłudze inwestycji.
Jego podejście do pracy zawodowej oraz daleko idące zrozumienie potrzeb obrotu gospodarczego czynią z niego osobę elastyczną, szukającą rozwiązań szybkich i efektywnych.

Na plus można mu również zaliczyć fakt, iż biegłe włada językiem angielskim, również w zakresie terminologii prawniczej, co potwierdza zdany przez niego egzamin językowy TOLES advanced.
    

Skontaktujesz się ze mną

(58) 550 28 07
 

Antoniego Abrahama 23,
81-825 Sopot

 
Poprzedni prawnik Grzegorz Pacuła Następny prawnik Antoni Głowiński

© 2011 Żelaznowski & Głowiński. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: keithar.com, Paweł Jurek.