x
x

Żelaznowski & Głowiński - Kancelaria Radców Prawnych

Change site language to English
Prawnicy

Michał Kaszubowski

Radca prawny. Studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim wybrał z przekonania, że misją zawodu prawnika jest pomaganie ludziom w trudnych sytuacjach. Pracę dyplomową z dziedziny prawa cywilnego poświęcił zgłębieniu użytecznego tematu klauzul abuzywnych w umowach deweloperskich.

Karierę zawodową rozpoczął jeszcze w trakcie studiów, kiedy to zdobył cenną praktykę w obsłudze prawnej spółki publicznej oraz transakcji przejęć i fuzji. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie gospodarczym. Jest ekspertem w dziedzinie prawa antymonopolowego i ochrony konsumentów. Posiada również doświadczenie w zakresie prawa administracyjnego, finansowego oraz rodzinnego. Ukończył „Szkołę Prawa Francuskiego” prowadzoną przez wykładowców z Université Toulouse 1 Capitole i WPiA Uniwersytetu Gdańskiego.
Z zamiłowania jest cywilistą, lecz to skomplikowane zagadnienia z pogranicza prawa prywatnego i publicznego stanowią wyzwania, których rozwiązywanie przynosi mu najwięcej satysfakcji.

Preferuje aktywny wypoczynek: jest amatorem długich spacerów i wielkim sympatykiem tenisa ziemnego oraz siatkówki. Najczęściej relaksuje się na korcie, a także słuchając wielu gatunków muzyki. Poza tym pasję muzyczną realizował dzięki członkostwu w zespole wokalnym Canticum Novum. Entuzjasta twórczości Davida Lyncha i kina francuskiego. W czasie jesienno-zimowych wieczorów wspomina cieplejsze klimaty z podróży na południe Europy. Uważa przy tym, że Pomorze to najpiękniejszy region Polski.

Szczęśliwie żonaty.
Biegle włada językiem angielskim z uwzględnieniem terminologii prawniczej oraz mówi po francusku.

Skontaktujesz się ze mną

(58) 341 28 70
 

Antoniego Abrahama 17,
81-825 Sopot

 
Poprzedni prawnik Joanna Kleina-Galińska Następny prawnik Szymon Ciarkowski

© 2011 Żelaznowski & Głowiński. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: keithar.com, Paweł Jurek.