x
x

Żelaznowski & Głowiński - Kancelaria Radców Prawnych

Change site language to English
Prawnicy

Patrycja Goryczkiewicz

Patrycja jest ambitną aplikantką adwokacką, która nie boi się wyzwań. Zawodowo i z pasji prawnik.
Dołączyła do zespołu w kwietniu 2018 roku. Wcześniej współpracowała ze śląskimi kancelariami adwokackimi, zdobywając doświadczenie z zakresu prawa karnego w szczególności prawa karnego-skarbowego, prawa karnego-gospodarczego, jak również z zakresu prawa cywilnego. Zdobywane dotychczas doświadczenie zawodowe stanowi uzupełnienie kwalifikacji, które uzyskała po ukończeniu studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W okresie studiów zdobywała praktykę zawodową w Studenckiej Poradni Prawnej oraz w kancelariach i biurach prawnych. Angażowała się w działalność kół naukowych oraz uczestniczyła ogólnopolskich konferencjach naukowych.

W ramach seminarium magisterskiego z zakresu procedury karnej przygotowała pracę magisterską dotyczącą roli obrońcy w postępowaniu karnym. Studia zakończyła z wynikiem bardzo dobrym. Aplikację adwokacką rozpoczęła w styczniu 2017 roku.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych.

Obecnie zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, podatkowego oraz bieżącą obsługą przedsiębiorców.

Koneserka komentarzy do kodeksu cywilnego.

Miłośniczka długich spacerów nad morzem i odkrywania ciekawych miejsc.

Skontaktujesz się ze mną

(58) 341 28 70
 

Antoniego Abrahama 17,
81-825 Sopot

 
Poprzedni prawnik Marek Żelaznowski Następny prawnik Marta Gustyn

© 2011 Żelaznowski & Głowiński. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: keithar.com, Paweł Jurek.