x
x

81-825 Sopot
Antoniego Abrahama 23

Wskazówki dojazdu

81-825 Sopot
Antoniego Abrahama 17

Wskazówki dojazdu

Żelaznowski & Głowiński - Kancelaria Radców Prawnych

Change site language to English
O kancelarii

Nota prawna

Poniższa nota dotyczy niniejszej witryny internetowej (dalej: „Witryna”), prowadzonej przez Kancelarię Radców Prawnych Żelaznowski & Głowiński S.C. z siedzibą w Sopocie, ul. Antoniego Abrahama 23.

Uprzejmie prosimy, abyście - przed lekturą materiałów zamieszczonych na Witrynie - zapoznali się Państwo z poniższą informacją:

Wyłączenie odpowiedzialności

Nasza Witryna nie służy do świadczenia usług doradztwa prawnego, podatkowego ani doradztwa w żadnej innej dziedzinie.

W szczególności nie udzielamy pomocy prawnej w ramach Witryny. Żaden materiał tutaj zamieszczony nie może być traktowany jako rodzaj ani substytut porady prawnej.

Materiały udostępniane przez nas na Witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny.

Często formułujemy nasze Materiały w sposób skrótowy, niewyczerpujący, bez pogłębiania tematu, starając się jedynie przybliżyć lub zwrócić uwagę na jakąś kwestię, która wydała się nam ciekawa, ważna do zakomunikowania czy zastanowienia się.

Materiały te w wielu przypadkach mają charakter autorski, czyli odzwierciedlający stanowisko autorów, którzy je stworzyli. Stanowisko to może nie być zgodne z aktualną tendencją orzeczniczą czy oficjalnym stanowiskiem organów władzy publicznej. Nie przewidujemy także aktualizowania naszego stanowiska.

Nie zapewniamy, choćby z uwagi na naturę komunikacji w ramach witryn internetowych, że nasze materiały okażą się przydatne, skuteczne czy kompletne.

Materiały te nie służą rozstrzyganiu przez nas konkretnych spraw czy problemów i w żaden sposób nie można ich tak traktować. Każda konkretna sprawa ma swoją specyfikę, której materiał przez nas zamieszczony w ramach Witryny, na pewno nie będzie uwzględniał: zgodnie z naszym zamiarem Witryna nie ma być miejscem właściwym do udzielania porad w konkretnych sprawach.

W tym stanie rzeczy, w szczególności zaś z uwagi na to, że informacje zamieszczane na Witrynie nie stanowią porady prawnej:

Odwiedzający niniejszą witrynę powinni zasięgnąć indywidualnej porady prawnej w sprawach odnoszących się do ich praw i obowiązków: rekomendujemy, by w sprawach indywidualnych, zwłaszcza mogących wymagać wiedzy specjalistycznej, zawsze zwracali się Państwo do profesjonalistów o indywidualne porady prawne.
 
Poprzednia strona Ogólne zasady współpracy Następna strona Polityka prywatności

© 2011 Żelaznowski & Głowiński. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: keithar.com, Paweł Jurek.