x
x

Żelaznowski & Głowiński - Kancelaria Radców Prawnych

Change site language to English
Prawnicy

Paweł Sowiński

Paweł jest radcą prawnym. Swoją pracę magisterską z zakresu historii prawa polskiego napisaną na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego poświęcił tematowi bardzo ciekawemu, aczkolwiek zupełnie nieprzydatnemu w wykonywaniu obecnego zawodu. Ukończył również Szkołę Prawa Amerykańskiego – wspólny projekt Chicago – Kent College of Law i Uniwersytetu Gdańskiego oraz Podyplomowe Studium Prawa Pracy Uniwersytetu Warszawskiego.
Paweł specjalizuje się w procesach sądowych, w tym dotyczących zwalczania nieuczciwej konkurencji. Posiada również spore doświadczenie w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, z uwzględnieniem problematyki rozwiązywania sporów zbiorowych. Pawłowi nieobce są także zagadnienia związane z legalizacją pobytu cudzoziemców na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
Warto wspomnieć, że Paweł jest osobą wrażliwą na krzywdę ludzką, czemu dał wyraz udzielając szeregu bezpłatnych porad prawnych w redakcji jednej z trójmiejskich gazet. Za działalność pro publico bono Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych uhonorowała Pawła wyróżnieniem.
W wolnych chwilach Paweł oddaje się różnym rozrywkom, do których można zaliczyć, m. in. spacery z psem po lesie oraz podróże do krajów azjatyckich, takich jak: Nepal, Indie oraz Tajlandia.  

Skontaktujesz się ze mną

(58) 550 28 07
 

Antoniego Abrahama 23,
81-825 Sopot

 
Poprzedni prawnik Antoni Głowiński Następny prawnik Anna Zrzelska

© 2011 Żelaznowski & Głowiński. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: keithar.com, Paweł Jurek.